CIRKUSZ-SZÍNHÁZ KÉPZÉS

Cél: az akrobatika és más cirkusz technikák (trapéz, drót, zsonglőr stb.) megismerése drámán keresztül. A koordinációs gyakorlatok, ritmusérzék fejlesztése és az akrobatika alapjainak elsajátítása lesz a felkészítő órák feladata (erősítés-nyújtás). A gumiasztal segítségével a gyerekek megérzik a test irányításának, érzetének fontosságát ebben a műfajban. Azokat az artista készségeket és képességeket sajátítják el a tanulók, melyeket a cirkuszművészet használ, mindez drámapedagógia útján történik. A mese és más játékos képzés egyes folyamatainak lezárását közös produkció összegzi, melyet nyilvános előadásokban mutatnak meg a diákok. Szeretettel várunk minden iskoláskorú tanuló jelentkezését az Artistaképzőben!

A foglalkozás ideje: heti 2 alkalom, hétfő, péntek 17:00-18:30-ig
Tanárok: Bakk Rebeka, Végh Erika

titkarsag@artistakepzo-bp.sulinet.hu
illetve a 06-1/413-1175-ös telefonszámon.