A sokoldalú művészet pályázat

A Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskola
TÁMOP 3.4.3-08/1 „Iskolai tehetséggondozás” programja keretében
„A sokoldalú művészet” címen alkotói pályázatot hirdet !

Pályázhat minden 8-18 éves fiatal.

A szervezők határon túli magyar diákok jelentkezését is várják!

A pályázat célja, hogy a fiatalok elmerüljenek a különböző művészeti ágak a zene, tánc, színházművészet, filmművészet, artistaművészet, képzőművészet, iparművészet világában, és az ott tapasztalt érzéseket, gondolatokat megfogalmazva alkossanak. Nevezni lehet bármilyen, a témával kapcsolatos egyéni vagy csoportos rajzzal, verssel, novellával, képzőművészeti vagy iparművészeti alkotással, fotóval.

Beküldési határidő: 2011. május 31.

A pályaműveket a Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskolába kell eljuttatni postán vagy személyesen. Cím: 1071 Budapest, Városligeti fasor 3.

A legjobb pályaművek 2011. júliusában a Zánkai Gyermek és Ifjúsági Centrumban megrendezésre kelülő kiállításon lesznek bemutatva a nagyközönségnek.

A legjobb 10 alkotó 2 darab cirkuszjegyet kap a Fővárosi Nagycirkusz új műsorára, és a legjobb pályamunka fődíja egy 5000Ft-os Westend vásárlási utalvány.

A verseny főszervezője:
Tamás Krisztina projektmenedzser
Tel: 061-413-1175
E-mail: titkarsag@artistakepzo-bp.sulinet.hu
Cím: 1071 Budapest, Városligeti fasor 3.

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg,